KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15217257
nr 1521 7257
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad, skördetid. Olja på duk, 39x63 cm, yttermått inklusive ram: 60x85 cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:06:01
400 kr